DOAB (Directory of Open Access Books)

Temel amacı açık erişimde olan kitapların keşfedilebilirliğini arttırmak olan “DOAB: Directory of Open Access Books”; 280 yayınevine ait akademik nitelikteki 12.652 kitaba erişim imkanı sunmaktadır.

önce , tarafından

DOAJ (Directory of Open Access Journals)

Directory of Open Access Journals (DOAJ) dizinlemekte olduğu 11.843 dergi ve bu dergilerde yer alan 3.216.144 makale ile dünyanın önde gelen Açık Erişim platformlarından biridir. Konu Başlıkları Agriculture Auxiliary sciences of history Bibliography. Library science. Information resources Education Fine Arts General Works Geography. Anthropology. Recreation History (General) and history of Devamı…

önce , tarafından

Datastream

Datastream, hisse senetleri, endeksler, borsalar, türevler, emtialar, vadeli işlemler, para birimleri, opsiyonlar, tahvil piyasaları, döviz kurları, şirket finansalları ve ekonomik verilerin tarihsel, küresel kapsamını içerir. Tanıtım broşürü için tıklayınız

önce , tarafından

dMags – Dijital Dergi Mağazası

dMags – Dijital Dergi Mağazası : Bilim & teknoloji, yaşam, eğlence, kültür, sektörel, iş dünyası, sağlık, sanat, spor, ev dekorasyon, kadın, erkek, çocuk, seyahat, otomobil, yemek, hobi kategorilerinde 100’den fazla dergiyi haftalık veya aylık takip etme imkanı sunmaktadır.

önce , tarafından

Dentistry & Oral Sciences Source

Diş hekimligi konusunda 210’dan fazla temel akademik derginin indekslenip 160’dan fazlasinin tam metin olarak yer aldigi Dentistry & Oral Sciences Source’ta ayrica onlarca kitaba, konferans kaydina ve dergiye tam metin olarak erişebilirsiniz.

önce , tarafından